Petra Šefčíková: „Vybávko“ konečně oprášeno!

Zdravím všechny náruživce extrémních sportů. Je to tady, konečně je krásné letní počásko, nejvyšší čas vyrazit k vodě, nastartovat člun a začít prořezávat vltavskou hladinku pořádně nabitým motorákem s ještě více nabitým wakeboardistou.

Vybávko už je po zimě dávno oprášeno a jen čeká na svoji první jízdu. Sezona ve Skochovicích už je v plném proudu, oba čluny určené k tomuto sportu jsou perfektně připravené, aby vám poskytly tu nejlepší jízdu.

Jen co je trošku hezké počásko, molíčko čož je molo plovoucí na vodě,  z kterého startují všichni pokročilí  i mírně pokročilí, pro začátečníky je lepší startovat z vody, je plné nedočkavých jezdců, po zimě jsme všichni  natěšeni. Ani nám moc nevadí, že Vltava má zatím pouhých 16 stupňů, naše silné neoprenky o tloušťce nejméně 3mm nás ochráněj před prvním šokujícím pádem do této ledárny.Opravdu jen skalní jezdci to zvládnou bez něj nebo ti, kteří vůbec nepadají, ale takových je nás po zimě  jen  málo a nebo vlastně skoro nikdo. Všichni si opakujem naše oblíbené triky a skoky, zvykáme si na vodu, přeci  jen je to trošku jiný pocit, než když sjíždíte třítisícovku na snowbiči, takže jen málokterý z nás neokusí teplotu Vltavy.

Za tři týdny nás čekají první závody, kde poměříme mezi sebou naše síly. Už se tam těšíme, je to vždycky velká pohoda,  zajezdíme, pokecáme a zakončíme to vždycky výbornou party, kde se alkoholem určitě nešetří…..máme rádi hodně diváků, tak Vás tímto zvu na druhý ročník wakeboardové akce One Wake, která se koná  11. července v Mělicích u Přelouče. Určitě doražte, bude na co koukat……..mějte se parádně….

Petra Šefčíková