Tomáš Mähring

 • Tomáš Mähring: Když začně svrbět pádlo

  H2Omaniaks team - důstojné zahájení vodácké sezóny 2011. Aneb už nikdy na běžky bez kajaku. Nebo na kajak bez běžek? Ještě v pátek 14.1. ráno jsem vstával s tím, že odpoledne odjíždíme do Jizerek na běžky.

 • Po necelém roce zpět na Novém Zélandu

  Naše jarní cestování a natáčení pro projekt a film Nový Zéland očima kajakářů v lednu až březnu jsem uzavíral větou na konci „I když jsme původně mysleli, že sem pojedeme pouze jednou v životě, už nyní víme jistě, že se sem musíme ještě vrátit“. Ovšem, že ještě letos, v roce 2009, na těchto zelených ostrovech v Tichém oceánu, budu zpět, jsem opravdu netušil.

 • Red Bull Dolomitenmann na vlastní kůži

  Jeden z našich blogerů - kajakář Tomáš Mähring - se zúčastnil závodu, který je považován za jeden z nejtěžších na světě. Přečtěte si jeho blog o Red Bull Dolomitenmann 2009!

 • H2Omaniaks opět v Norsku

  Stejně jako vloni a předloni, i letos část našeho H2Omaniaks teamu vyrazila na léto na 7 týdnů do Norska pracovat jako guidi na raftech na řece Sjoa pro českou cestovní kancelář Smart travel. Ve volném čase a po práci pádlujeme na kajacích místní divoké řeky a cestujeme.

 • Pádlování na extrémních řekách Italského Piemontu

  Tak jako každý rok na květnová volna, i letos jsme vyrazili na prodloužený víkend. Tentokrát jsme si vybrali oblast Piemont v Itálii, konkrétně údolí Val Sesia.