Joyride – festivalový speciál

Děkujeme

 

Těmito řádky chci poděkovat podpoře ze strany představitelů hl.m. Prahy a městské části Praha 4.

Nad festivalem JoyRide převzal záštitu primátor Prahy Bohuslav Svoboda, radní MHMP Lukáš Kaucký a starosta MČ Prahy 4 Pavel Horálek.

Bohuslav Svoboda Lukáš Kaucký Pavel Horálek

 

Bez pomoci Magistrátu hl. m. Prahy a podpoře městské části Praha 4 bychom nemohli tento ročník festivalu JoyRide realizovat. Jsem velmi potěšen, že festival získal tuto podporu a je zařazen mezi hlavní akce, které se v hlavním městě konají.

Lubor Kos

Zakladatel a president festivalu JoyRide

 

Sportovní festival JoyRide – podporujeme aktivní mladé lidi

Sport je důležitou náplní volného času. Městská část Praha 4 a Magistrát hl.m. Prahy se dlouhodobě věnuje podpoře volnočasových aktivit a rozvoji sportovního vyžití na jejím území. Svědčí o tom rozšiřování sportovních hřišť, ale také podpora největšího sportovního festivalu v ČR s názvem JoyRide.

Jsem velmi potěšen, že tento jedinečný festival již potřetí hostí Praha 4. Na budoucím prostoru sportovního parku se 3. září koná přehlídka a závody extrémních sportů, které sdružuje již kultovní festival JoyRide (angl. překlad: „radostná jízda“). Stovky sportovců předvedou své úsilí v zajímavých sportech jako je například: freestyle motocross, freestyle bmx, breakdance, paintball, airsoft a novinkou jsou mezinárodní závody ve vodních skútrech a mistrovství republiky v boulderingu (volné lezení).

Festival ukazuje jak se dá trávit volný čas. S touto myšlenkou organizátora se plně ztotožňuji, protože není jiná akce, kde v jeden den a na jednom místě je tolik možností k vidění nebo vyzkoušení různých sportů. Nezapomnělo se ani na rodiny s dětmi, pro které je vždy připravena dětská zóna a mnoho aktivit.

Věřím, že tento festival ukáže mladým jak aktivně trávit čas a nesedět jen u počítačových her.

Lukáš Kaucký

Radní MHMPChtěl bych poděkovat všem partnerům festivalu JoyRide 2011. Věřím, že si návštěvníci budou vážit této velkorysosti a ocení pozitivní přístup našich partnerů k akčním sportům a festivalu JoyRide.

Budu rád, když budete podporovat partnery festivalu, protože bez nich neuskutečníme další ročník!

Mockrát děkuji.

Ondřej Vosátka
ředitel festivalu JoyRide

DĚKUJEME skvělým partnerům:

 Další partneři:

 Hlavní mediální partneři:

Další mediální partneři:


 

Ostatní partneři: